Spojená škola sv. Košických mučeníkov              
      Základná škola
 
 
 
Naše úspechy
Aj keď existujeme len krátko, za svoje úspechy sa nemusíme hanbiť. Veď posúďte sami ...
2010/2011
dátum
názov súťaže
miesto
trieda/žiaci
pedagóg
08.10.2010
Okresné kolo v cezpoľnom behu družstiev žiačok ZŠ
2. miesto
Družstvo dievčat:
M. Štofaníková (7.A),
Diana Csicsváková (8.A),
Barbora Dzureňová (9.B)
Mgr. Matej Gardoš
08.10.2010
Okresné kolo v cezpoľnom behu družstiev žiakov ZŠ
3. miesto
Družstvo chlapcov:
Šimon Bari (8.B),
Jakub Bavoľár (8.B),
Jakub Bodis (9.B),
Daniel Martinek (7.A)
Mgr. Matej Gardoš
06.10.2010
Súťaž hliadok mladých záchranárov CO
5. miesto
Družstvo:
Soňa Krajňáková (8.B),
Veronika Andiľová (8.B),
Šimon Bari (8.B),
Martin Kozák (8.B)
RNDr. Adriana Bariová
2009/2010
dátum
názov súťaže
miesto
trieda/žiaci
pedagóg
rok 2010
Bowlingová liga - celkové umiestnenie
2.miesto
Anton Karabaš, 7.A
Stanislava Linková, Jakub Bavoľár (7.B)
Júlia Blanárová, Gabriela Gálová (8.B)
Michaela Linková, Tomáš Kráľ (9.A)
Barbora Bariová, Tatiana Lőrincová (9.B)
Mgr. Matej Gardoš
rok 2010
Atletická liga - celkové umiestnenie
2.miesto
Jakub Bavoľár, Stanislava Linková (7.B)
Daniel Martinek, 6.A
Júlia Blanárová, Gabriela Gálová (8.B)
Katarína Bavoľárová, Kristína Bavoľárová (9.A)
Barbora Bariová, 9.B
Mgr. Matej Gardoš
1.6.2010
"Fullova ruža" - celoslovenská súťaž v PC grafike (teleprojekt)
"Bronzová ruža"
Čestné uznanie
Juraj Líška, 7.B

Patrícia Berdisová Bačová, 7.A
Ing. Lucia Palková
máj 2010
"Hodžov novinový článok" - celoslovenská súťaž
Zlaté pásmo (1.miesto)
Michaela Linková, 9.A
Mgr. Viera Antalíková, FMA
27.5.2010
Biologická olympiáda - celomestské kolo
4.miesto
Šimon Mesarč, 6.A
RNDr. Adriana Bariová
27.5.2010
Biologická olympiáda - celomestské kolo
5.miesto
Patrícia Linková, 7.B
RNDr. Lucia Lipová
27.5.2010
"Slávik Slovenska" - krajské kolo
2.miesto
Zuzana Szalonová, 9.B
Mgr. Bibiana Krivá
24.5.2010
Atletická súťaž ZŠ a OG - krajské kolo
1.miesto (beh 60 m)
2.miesto (skok do diaľky)
Barbora Bariová, 9.B
Mgr. Matej Gardoš
20.5.2010
Biologická olympiáda - okresné kolo kat.D
3.miesto
Patrícia Linková, 7.B
RNDr. Lucia Lipová
20.5.2010
Biologická olympiáda - okresné kolo kat.D
2.miesto
Šimon Mesarč, 6.A
RNDr. Adriana Bariová
19.5.2010
Atletická súťaž ZŠ a OG - celomestské kolo
1.miesto (celkové hodnotenie)
družstvo
Mgr. Matej Gardoš
19.5.2010
Atletická súťaž ZŠ a OG - celomestské kolo
2.miesto (štafeta 4x100 m)
družstvo dievčat
Mgr. Matej Gardoš
19.5.2010
Atletická súťaž ZŠ a OG - celomestské kolo
1.miesto (beh 60 m)
1.miesto (skok do diaľky)
2.miesto (vrh guľou)
1.miesto (beh 300 m)
3.miesto (beh 800 m)
Barbora Bariová, 9.B

Barbora Bariová, 9.B

Tomáš Kráľ, 9.A

Katarína Bavoľárová, 9.A

Kristína Bavoľárová, 9.A
Mgr. Matej Gardoš
19.5.2010
"Hliadka mladých zdravotníkov II.st." - celomestské kolo
3.miesto
Katarína Bavoľárová, 9.A
Lucia Szalonová,Stanislava Sukeľová, Viktória Ontkocová, Patrícia Linková (7.B)
RNDr. Lucia Lipová
18.5.2010
"Hliadka mladých zdravotníkov I.st." - celomestské kolo
3.miesto
Katarína Szalonová, Terézia Bariová, Dominik Alexik (4.A)
Ivan Ruttkay, Radka Neubertová (5.A)
Miriam Vargočková (5.B)
RNDr. Adriana Bariová
13.5.2010
"Slávik Slovenska" - okresné kolo
1.miesto
3.miesto
Zuzana Szalonová,9.B
Michaela Komarová, 5.A
Mgr. Bibiana Krivá
11.5.2010
"Pieseň pre sv.otca" - Stropkov
1.miesto II.kat.
2.miesto II.a III.kat.
3.miesto III.kat.
Michaela Komarová, 5.A
Michaela Komarová (5.A) a Zuzana Szalonová (9.B)
Patrícia Berdisová Bačová, 7.A
Mgr. Bibiana Krivá
27.4.2010
"O pohár starostu MČ Košice KVP" - turnaj vo vybíjanej
4.miesto
žiaci 3.A
Mgr. Helena Hozová
14.4.2010
Biologická olympiáda - okresné kolo
1.miesto
Katarína Bavoľárová, 9.B
RNDr. Adriana Bariová
7.4.2010
Olympiáda v matematike - okresné kolo
2.miesto
Jaroslava Bernátová, 8.B
RNDr. Anna Kovaľová
23.3.2010
Biblická olympiáda - okresné kolo
2.miesto
Mária Pachová, 9.A
František Bujňák, 9.B
Patrícia Linková, 7.B
Mgr. Daniela Somorová, FMA
19.3.2010
Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo
3.miesto
Šimon Mesarč, 6.A
Mgr. Zuzana Hugáňová
12.3.2010
Fyzikálna olympiáda - okresné kolo
1.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B
RNDr. Marta Vicenová
25.2.2010
Florbal cup
4.miesto
Maroš Moravčík, Martin Urda, Tomáš Kráľ (9.A)
Erik Fečko, Gabriel Drotár, Miloš Baran (9.B)
Jakub Bodis, 8.B
Jakub Bavoľár, 7.B
Mgr. Matej Gardoš
12.2.2010
Novinový článok 2009 - II. ročník
umiestnenie
Andrea Mikulová, 9.A
Mgr. Viera Antalíková, FMA
február 2010
Olympiáda v matematike - okresné kolo
1.miesto

4.miesto

6.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B

Terézia Takáčová, 5.A

Radoslava Neubertová, 5.A
Mgr. Milan Koščo,
RNDr. Adriana Bariová
9.2.2010
Olympiáda v matematike - krajské kolo
1.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B
Mgr. Milan Koščo
4.2.2010
Olympiáda v dejepise,kat.D
1.miesto
Matej Pál,8.A
Mgr. Zuzana Hugáňová
4.2.2010
"O pohár starostu mestskej časti KVP vo floorbale"
1.miesto
Jakub Bavoľár,7.B
Peter Brezovský,8.A
Tomáš Kráľ,9.A
Martin Urda,9.A
Maroš Moravčík,9.A
Miloš Baran,9.B
Gabriel Drotár,9.B
Erik Fečko,9.B
Martin Pach,7.A
Christian Angyal,7.A
Martin Kozák,7.B
Jakub Bodis,8.B
Mgr. Matej Gardoš
19.1.2010
Olympiáda v anglickom jazyku - obvodné kolo
2.miesto
Eduard Kudla,9.B
Soňa Krajňáková,7.B
Mgr. Ivana Hribľanová
18.1.2010
"Ukáž, čo vieš" - prírod.súťaž
3.miesto
Lenka Jančišinová,3.A
Mgr. Helena Hozová
26.11.2009
"Dedičstvo otcov zachovaj nám, Pane!"
2.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B
Barbora Bariová,9.B
Zuzana Szalonová,9.B
sr.Mgr.Daniela Somorová
25.11.2009
stolný tenis - krajské kolo
1.miesto



2.miesto
Gabriela Gálová,8.B
Viktória Ontkocová,7.B
Eva Kuižová,7.B

Tomáš Kráľ,9.A
Martin Urda,9.A
Jakub Bavoľár,7.B
Dávid Karľa,8.B
Mgr. Matej Gardoš
4.11.2009
Olympiáda zo slovenského jazyka - okresné kolo
1.miesto
Jaroslava Bernátová,8.B
Mgr. Zuzana Hugáňová
27.10.2009
"Dobšinského rozprávka" - okresné kolo
2.miesto
Veronika Pristášová, 5.A
Mgr. Zuzana Hugáňová
23.10.2009
bedminton - okresné kolo
2.miesto

3.miesto
Gabriela Gálová,8.B

Marianna Šinglárová,8.A
Mgr. Matej Gardoš
7.10.2009
cezpoľný beh - krajské kolo
1.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B
Kristína Bavoľárová,9.A
Katarína Bavoľárová,9.A
Mgr. Matej Gardoš
30.9.2009
cezpoľný beh - postup do okresného kola
1.miesto
Tatiana Lőrincová,9.B
Kristína Bavoľárová,9.A
Katarína Bavoľárová,9.A
Mgr. Matej Gardoš
2008/2009
dátum
názov súťaže
miesto
trieda/žiaci
pedagóg
17.4.2009
Prezentácie na počítači (CVČ Domino)
3.miesto


8.miesto
Matúš Dzureň,5.A

Radka Bodnárová, Diana Csicsváková, 6.A
Ing. Lucia Palková
10.3.2009
Biblická olympiáda olympiáda - okresné kolo (CVČ Domino)
2.miesto
Bujňák František, 8.B
Pachová Mária, 8.A
Eperješi Marek, 9.B
Mgr. Ľudmila Takáčová
18.2.2009
Farebný svet bez drogy (CVČ Domino)
1.miesto
Slezák Adam, 9.B
Mgr. Martina Potančoková
4.2.2009
Dejepisná olympiáda - okresné kolo (CVČ Domino)
1.miesto (postup)
3.miesto
Pál Matej, 7.A
Quirschfield Gabriel, 7.B
Mgr. Miroslava Vnenková
22.1.2009
Anglická olympiáda, okresné kolo
6.miesto
8.miesto
Kudla Eduard, 8.B
Krajňáková Soňa, 6.B
Mgr. Ivana Hribľanová
21.1.2009
Okresné kolo matematickej olympiády - ZŠ

1.miesto
3.miesto
4.miesto
5.A
Dzureň Matúš
Suchanič Dominik
Martinek Daniel
RNDr. Marta Vicenová
21.1.2009
Okresné kolo matematickej olympiády - 95
1.miesto
Takáčová Alžbeta, 9.A
RNDr. Marta Vicenová
január 2009
Báseň 2008, Bratislava
2.miesto
Tóthová Tímea, 9.B
Mgr. Martina Potančoková
24.11.2008
Slovo bez hraníc
3.miesto
Angyal Christian, 6.B
Mgr. Martina Potančoková
november 2008
Košická matičná slovesná a tvorivá jeseň - spev
2.miesto
3.miesto
Szalonová Zuzana, 8.B
Matiová Zuzana, 5.A
Mgr. Martina Potančoková
21.11.2008
Okresné kolo súťaže družstiev žiakov v stolnom tenise
bez postupu do finále
8.A
Kráľ Tomáš, Urda Martin
Szöke Dávid, 8.B
Eperješi Marek, 9.B
Gál Ladislav, 9.A
Mgr. Matej Gardoš
10.11.2008
ibobor - celoslovenská informatická súťaž
1.miesto
(1.-92.v SR)
4.-5.miesto
(132.-296.v SR)
Klešč Tomáš, 9.B
Takáčová Alžbeta, 9.A
Ing. Lucia Palková
28.10.2008
Okresné kolo súťaže FLORBAL ZŠ CUP 2008 - starší žiaci
účasť bez postupu
Szöke Dávid, Fečko Erik, Urda MArtin, Uhrina René, Gál Ladislav, Slezák Adam
Mgr. Matej Gardoš
21.10.2008
Hry mladých požiarnikov
1.miesto
6.A
Eperješi Matúš, Pach Martin, Ružinský Jakub, Krajňáková Soňa, Csicsváková Diana
6.B
Bari Šimon Peter, Bavoľár Jakub, Baricová Stanislava, Andilová Veronika
RNDr. Lucia Lipová
9.10.2008
Súťaž mladých záchranárov civilnej ochrany
6.miesto
8.A
Bavoľárová Katarína, Kráľ Tomáš

8.B
Szöke, Bariová Barbora
RNDr. Lucia Lipová
2.10.2008
Beh o pohár starostu MČ KE-Staré Mesto
1.miesto
2.miesto
Barbora Bariová, 8.B
Bavoľárová Katarína, 8.B
Mgr. Matej Gardoš
2007/2008
dátum
názov súťaže
miesto
trieda/žiaci
pedagóg
4.6.2008
účasť
žiaci ZŠ sv koš. mučeníkov
Mgr. Miroslava Vnenková
27.5.2008
"PIESEŇ PRE SV. OTCA"
- arcidiecézna súťaž
7.A
Andrea Mikulová

5.A
Diana Csicsváková
Mgr. Martina Potančoková
22.5.2008
"Je nám dobre na Zemi?"
- finále celomestskej súťaže
5.B
Soňa Krajňaková
Ing. Lucia Augustínová
20.5.2008
súťaž Hliadok mladých zdravotníkov I. stupňa
5.B
Lucia Szalonová
Eva Kuižová
Soňa Krajňaková
Patrícia Lipová
Stanislava Sukeľová
RNDr. Lucia Lipová
január 2008
Anglická olympiáda
3.miesto
7.B
Eduard Kudla
Mgr. DOminika Bruňáková
15.10.2007-15.4.2008
Pomôž svojej škole a chráň prírodu
30.miesto
žiaci ZŠ a GYM sv. koš. mučeníkov
4.12.2007
Ukáž, čo vieš - 2.kolo
4.miesto
4.A
Lucia Kočanová
Zuzana Matiová
Daniel Martinek
Šimon Mesarč
Róbert Paulinský
PaedDr. Iveta Milichovská
24.11.2007
Košická matičná slovesná a tvorivá jeseň-vlastná tvorba
1.miesto
Bariová Barbora, 7.B
Mgr. Dominika Bruňáková
7.11.2007
Okresné kolo v šachu
2.miesto
3.miesto
Komarová Eva, 9.A
Syč Kevin, 6.B
RNDr. Marta Vicenová
Mgr. Zuzana Zajacová
6.11.2007
Ukáž, čo vieš - 1.kolo
1.miesto
3.A
Vereb Jakub
Neubertová Radka
Takáčová Terézia
Vargočková Miriam
Lacková Martina
Mgr. Veronika Žofčinová
19.10.2007
Okresné kolo súťaže družstiev žiačok v stolnom tenise
4.miesto
6.B
Blanárová Júlia
Gálová Gabriela
Mišenčíková Kristína
Mgr. Matej Gardoš
28.9.2007
Okresné kolo v cezpoľnom behu družstiev žiačok
4.miesto
9.A
Kochová Monika
Maťašová Žofia
Milichovská Natália
Mgr. Matej Gardoš
21.9.2007
Hry mladých požiarnikov PLAMEŇ
4.miesto
4.A
Martinek Daniel
Suchanič Dominik
Dalio Ondrej
5.A
Eperješi Matúš
Pach Martin
Ružinský Jakub
5.B
Bari-Šimon Peter
Bavoľár Jakub
Suchanič František
Mgr. Lucia Lipová
 
Každý štvrtok
sv.omša o 7:15 hod.




(C) Copyright Základná škola sv. Košických mučeníkov, Košice. All rights reserved.