Opäť sme uspeli!

Minulý školský rok sme sa s Čordáčikom opäť zapojili do súťaže časopisov Košického a Prešovského kraja s názvom Podtatranský školák.
Vyhlásenie súťaže sa konalo už ako je z názvu zrejmé, pod Tatrami a to v Poprade v Podtatranskej knižnici. Na vyhlásenie sme vyrazili v pondelok 30. 9. 2019 s vlakom. Keď sme dorazili čakal nás menši workshop s porotou, kde sme sa spolu s ostatnými súťažiacimi dozvedeli čo sa porotcom na našich časopisoch páčilo alebo naopak, čo by sme na nich mali vylepšiť. Neskôr nasledovalo odhalenie ocenených časopisov a s radosťou oznamujem, že druhé číslo Čordáčika získalo špeciálnu cenu za titulku roka! Všetci členovia redakčnej rady sme boli veľmi nadšení, keď sme sa to dozvedeli. Naše úsilie sa vydarilo. Mali sme z toho veľkú radosť. Po oznámení výsledkov sme sa mohli posilniť na cestu vlakom naspäť občerstvením, ktoré pre nás prichystali v podobe sladkých závinov, bábovky či slaných pagáčov. Nechýbal tam ani teplý čaj alebo káva. Nuž a potom sme sa vybrali späť na vlakovú stanicu v Poprade a hurá naspäť do Košíc!
Ešte by som chcela poďakovať všetkým Vám, čitateľom nášho časopisu za to, že si Čordáčik pravidelne kupujete, čítate ho a podporujete nás! Aj vďaka tomu bol Čordáčik opäť úspešný!

Bianka Barnová, 8.A